Kürk Temizleme
Kürk Temizleme 2

KÜRK TEMİZLEME

Kullandığımız ileri teknoloji temizleyici ürünler ve uzman ekibimiz sayesinde kürklerinizi güvenli ve titiz bir şekilde temizliyoruz.

DOĞA DOSTU, SAĞLIKLI TEMİZLİK

Kürk Temizleme işlemi, standart kuru temizleme işlemlerinden farklı olarak daha çok özen ve profesyonellik isteyen bir iştir. Çünkü kürkler bir çoğu organik olmak üzere özel ürünlerdir. SafDry tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile kürk kuru temizleme konusunda en etkin çözümleri sunmaktadır.

Dünyaca ünlü Miele GreenEarth sisteminin özel kürk programında, sisteme özel zararlı kimyasal içermeyen biyolojik olarak ayrışabilen insana ve doğaya zarar vermeyen deterjanlar ile temizlendikten sonra bir kez daha leke kontrolünden geçirilir ve her şey mükemmelse özel ütü robotunda ütülenir. Tecrübeli, uzman personelimiz tarafından dikkatlice incelenir ve el ütüsü ile işlem tamamlanır.

TEMİZLİĞİN EN SAF HALİ

Size doğa dostu, saf ve sağlıklı bir temizlik sunmak için kürkünüzü bazı süreçlerden geçiriyoruz:

 • Ön Leke Kontrolü
 • Temizleme işlemine başlamadan önce kürkünüz leke kontrolünden geçirilir ve ön işlemler yapılır.
 • Hassas Kuru Temizleme
 • Kürkünüz, dünyaca bilinen GreenEarth Kuru Temizleme sisteminin özel programında, sisteme özel zararlı kimyasal içermeyen biyolojik olarak ayrışabilen insana ve doğaya zarar vermeyen deterjanlar ile temizlenir.
 • Robotla Ütü
 • Kürkünüz, ilk olarak özel ütü robotunda ütülenir. Tecrübeli, uzman personelimiz tarafından dikkatlice incelenir ve el ütüsü ile işlem tamamlanır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Kürk yalnızca kuru temizleme metodu ile mi temizlenir?

  Kürk temizliği diğer tüm giysilerin temizliğinden farklıdır. Bundan dolayı gerek kullanılan malzemeler gerekse uygulayacağınız yöntem de oldukça farklı olacaktır. Her ne kadar kuru temizleme kürk temizliği için tek yöntem olmasa da, kürkünüze zarar gelmemesi için en iyi temizleme yöntemidir.

 • Kürkümü SafDry'a temizleme için versem, ne kadar sürede geri alabilirim?

  Tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi kürk kuru temizleme sürecinde de 24 saatte teslim politikamız bulunur. Çalışma günlerimiz ve saatlerimize bağlı olarak kürkünüz 24 saat içerisinde teslim edilir.

 • Kürk temizliği pahalı mıdır?

  Kürk diğer pek çok ürüne göre pahalı olan bir üründür. Bunun yanında temizliğinde de diğer parçalardan daha fazla dikkat edilmesi gereken husus bulunur. Bu yüzden kürk kuru temizleme diğer ürünlere göre yüksek fiyatlı olacaktır. Ancak kürkünüzü günlük ürünleriniz kadar sık temizletmeniz gerekmemektedir.

1
Call Now ButtonHemen Ara