Ev Tekstili Kuru Temizleme 1
Ev Tekstili Kuru Temizleme 2

EV TEKSTİLİ KURU TEMİZLEME

SafDry; ev tekstilinizi kapsayan tüm ürünlerinizi (yastık kılıfı, nevresim takımı, yorgan, havlu, koltuk kılıfı vb.) titiz bir temizlik çalışması ile derinlemesine temizler ve ürünlerinizi yeniler.

SAĞLIKLI VE GÜVENLİ EV TEKSTİLİ TEMİZLİĞİ

SafDry’daki  kuru temizleme, yalnızca giysilerinizi güvenle temizlemekle kalmıyor. Perde ve tülleriniz ile yorgan, yastık, pike ve battaniyeleriniz, koltuk kılıfı, sehpa kılıfı, sehpa örtüleri, yatak örtüsü gibi ev tekstili ürünlerinize de giysilerinizde uyguladığımız hassas ve güvenilir kuru temizleme işlemini uyguluyoruz.

Evinizin ya da işyerinizin tüm tekstil eşyalarının temizlenmesinde güvenle SafDry’ı tercih edebilirsiniz. Suadiye, İstinye, Ulus, Zincirlikuyu, Akbatı şubelerimizden ev tekstili kuru temizleme ile ilgili ücretsiz servis talep edebilirsiniz.

NEDEN SAFDRY?

Ev tekstili ürünlerinizi en doğal ve en ekolojik yöntemlerle, en uygun fiyatlara temizliyor ve sizlere en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Her kumaştan, her türlü ev tekstilini temizleyebiliyor musunuz?

    Elbette, kullandığımız kuru temizleme teknolojisi gereği tüm kumaşları aynı hassasiyette temizliyoruz. Fiyat listemizde hangi ev tekstilleri için hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Bulamadığınız bir ev tekstili ya da kumaş olursa bizimle lütfen iletişime geçin.

  • Ev tekstiline göre temizleme şekli değişiyor mu?

    Hayır, kullandığımız teknoloji tüm ürünler için aynı. Ama tabii ki kumaş çeşidine, hassasiyetine ve ürünün boyutuna göre temizleme süresi değişebiliyor.

  • Ev tekstili olarak hangi eşyaları kuru temizlemeye verebiliriz?

    Nevresim takımlarınız, yemek masası örtünüz, yastık kılıflarınız, banyo ve mutfak havlularınız, koltuk kılıflarınız… Evde kullandığınız ve çamaşır makinesinde yıkadığınız tüm ürünleri kuru temizlemeye verebilirsiniz.

1
Call Now ButtonHemen Ara