Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_55e0_1.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/safdryc1/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 2349
DOWNLOAD
BrochureSummary
Giysi Kuru Temizleme 1
Kazak Kuru Temizleme

GİYSİ KURU TEMİZLEME

Giysi kuru temizleme için SafDry’ı tercih edin! Tüm kumaş çeşitlerinde ve her türlü giysi çeşidini yıpratmadan ve onararak, ilk aldığınız günkü gibi görünecek şekilde temizliyoruz. Temizleme işlemlerimizin sonunda giysilerinizin dezenfeksiyonunu sağlayarak sizlere sağlıklı ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.

GİYSİ KURU TEMİZLEME KIYAFETLERİNİZİ ONARIR

Gömlek, pantolon, etek, bluz, ceket, t-shirt, kazak, bay – bayan elbise vb. günlük kıyafetlerinizin yanı sıra, takım elbiselerinizi, abiye ve gece kıyafetlerinizi, silikon bazlı içeriğe sahip ABD Lisanslı GreenEarth teknolojisiyle kumaşlarını ve yapısını yıpratmadan temizliyoruz.

GreenEarth teknolojisi sayesinde yıpranmayan kıyafetleriniz aksine onarılarak size teslim ediliyor. Temizlik sürecimizde, tamamen hijyenik ve zararlı kimyasal içermeyen organik kuru temizleme yapıyoruz. Ceket ve gömlek ütüleme işlemlerini ise anti bakteriyel ütü masalarında ve özel ütü robotunda yapıyoruz.

KULLANIM ÖMRÜNÜ UZATIR

Günlük kıyafetler sık kullanıldıklarından yıpranırlar. SafDry GreenEarth teknolojisi temizleme esnasında giysilerinizi onarır ve kullanım ömürlerini uzatır.

Organik Giysi Kuru Temizleme

Zararlı kimyasallar içermeyen temizlik malzemeleri ile kıyafetlerinizi güvenle ve tititzlikle temizliyoruz. Kuru temizleme sonrasında giysilerinizde koku bırakmayan temizlik yöntemleri kullanıyoruz.

 • Günlük Giysiler
 • Günlük Takımlar
 • Takım Elbise – Abiye

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Kıyafetlerin etiketlerinde yazan temizleme talimatlarına göre mi kuru temizleme yapılıyor?

  Temizleme talimatları, tekstil firmalarının hem tüketiciyi hem de kuru temizleme firmalarını alınan kıyafetin nasıl temizlenmesi gerektiği ile ilgili yönlendirdikleri etiketlerdir. Kıyafetlerinizin temizliği bu talimatlara göre yapılmadığı takdirde kıyafetinizin ömrü kısalmaktadır. Bundan dolayı biz de Saf Dry olarak hem temizlik talimatlarına uyuyoruz, hem de kıyafetlerinizi yenilenmiş bir şekilde size teslim ediyoruz. Giysi kuru temizleme için SafDry’ ı tercih edin.

 • Sık sık kuru temizleme yaptırmak giysilerimi yıpratır mı?

  Kullandığımız Green Earth teknolojisi içerisindeki deniz kumu ve sıvı silikon, kumaşa su ile temizlenmesine oranla kıyafetlerinizin ömrünü uzatacaktır. Bundan dolayı sık sık kuru temizleme yaptırmanız aksine giysilerinizi canlandırır. Sürekli sulu yıkama metodu ile kıyafetlerinizi temizlerseniz, giysileriniz çok daha hızlı yıpranacaktır.

 • Kuru temizleme, bizim evde yaptığımız temizlemeye göre avantajlı mıdır?

  Elbette. Kuru temizlemenin en önemli avantajı, giysilere zarar vermiyor olmasıdır. Su ile yıkamak aksine giysileri yıpratmaktadır. Ayrıca leke çıkarma konusunda da kullanılan metotlardan ötürü kuru temizleme çok daha etkili bir yöntemdir.

1
Call Now ButtonHemen Ara