Gelinlik Kuru Temizleme 1
Gelinlik Kuru Temizleme 2

GELİNLİK KURU TEMİZLEME

Özel gününüzde daha fazla ışıldamanız için SafDry’ın doğal ve titiz temizliği ile gelinliğinizi yeniler ve sizin daha da fazla parıldamanızı sağlar!

GELİNLİĞİNİZİ YENİLER

Sizin için eşsiz ve hassas olan gelinliğinizi Kuru Temizleme sürecinde zarar görmeden temizliği için SafDry kalitesine ve tecrübesine gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. SafDry gelinliğinizi temizledikten sonra gelinliğinizi yeni nesillere gösterdiğinizde ilk günkü gibi göz alıcı ve mükemmel olacak. Temizlik işlemine başlamadan önce gelinliğiniz leke kontrolünden geçirilir ve ön işlemler yapılır.

Dünyaca ünlü Miele Wetcleaning sisteminin özel gelinlik modunda, sisteme özel zararlı kimyasal içermeyen biyolojik olarak ayrışabilen insana ve doğaya zarar vermeyen deterjanlar ile temizlendikten sonra bir kez daha leke kontrolünden geçirilir ve her şey mükemmelse özel ütü robotunda ütülenir. Tecrübeli, uzman personelimiz tarafından dikkatlice incelenir ve el ütüsü ile işlem tamamlanır. Gelinlik kuru temizleme için Saf Dry’ı gönül rahatlığıyla tercih edin.

ÖZEL GÜNÜNÜZDE PARILDAMANIZI SAĞLAR

Gelinliğinizin kar beyazı rengini koruması ve tertemiz olması için SafDry olarak dikkat ettiğimiz bazı noktalar bulunuyor:

 • Ön Leke Kontrolü
 • Temizlik işlemine başlamadan önce gelinliğiniz leke kontrolünden geçirilir ve ön işlemler yapılır. Gelinlik kuru temizleme hassas bir işlemdir.
 • Hassas Yıkama
 • Dünyaca ünlü Miele Wetcleaning sisteminin özel gelinlik programında, sisteme özel zararlı kimyasal içermeyen biyolojik olarak ayrışabilen insana ve doğaya zarar vermeyen deterjanlar ile temizlenir.
 • Robotla Ütü
 • Gelinliğiniz özel ütü robotunda ütülenir. Tecrübeli, uzman personelimiz tarafından dikkatlice incelenir ve el ütüsü ile işlem tamamlanır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Her türlü kumaştan gelinliği kuru temizleme ile temizleyebiliyor muyuz?

  Gelinliğinizin kumaşı her ne olursa olsun, onların sizi özel gününüzde parlatacak hassas parçalar olduğunu biliyoruz! Bu yüzden kumaş çeşidi fark etmeksizin kullandığımız organik ve son teknoloji kuru temizleme araçlarıyla gelinliğinize zarar vermeden temizliyoruz.

 • Gelinliğimin temizliği yaklaşık ne kadar sürede tamamlanır?

  Saf Dry’da 24 saatte teslimat politikamız bulunduğundan dolayı çalışma günlerimiz ve saatlerimiz doğrultusunda 24 saat içinde gelinliğinizi teslim alabilirsiniz, ya da kapınıza biz teslim edebiliriz!

 • Gelinliğime kuru temizleme sürecinde bir zarar gelir mi?

  Saf Dry olarak bizler de sizlerin özel gününüzde parıldamanızı istiyoruz. Bu yüzden de kuru temizleme sürecinde kullandığımız teknoloji sayesinde gelinliğiniz asla zarar görmüyor aksine yenileniyor ve capcanlı görünüyor.

1
Call Now ButtonHemen Ara