Halı Temizleme 1
Halı Temizleme 2

HALI TEMİZLEME

SafDry’ın kullandığı ABD patentli GreenEarth organik kuru temizleme sisteminde deniz kumundan elde edilen sıvı silikon ve GreenEarth teknolojisi sayesinde halılarınız, son derece hassas bir şekilde temizlemeden geçirilerek dokusunu ve renklerini kaybetmez. Standart kuru temizleme solventi (PERC) gibi kanserojen ve alerjen değildir; tamamen doğal ve kokusuzdur. Saf Dry, halılarınızın canlılığını geri kazandırırken dezenfekte eder ve halılarınızı size hızlı bir şekilde teslim eder.

GREENEARTH TEKNOLOJİSİ

GreenEarth teknolojisi sağlığınızı, kıyafetlerinizi ve doğayı korurken aynı zamanda elektrik ve su tasarrufu da sağlayan yeni nesil bir Organik Kuru Temizleme sistemidir.

 • GreenEarth sistemi klasik yöntemlerden farklı olarak halınızın dokusuna zarar vermeden temizler.
 • GreenEarth halılarınızı temizlerken, onlara aynı zamanda bakım yapabilen tek kuru temizleme sistemidir.
 • GreenEarth patentli silikon teknolojisi havaya, suya ve toprağa zarar vermez dolayısıyla çevreyi kirletmez.
 • Özellikle cilt dostudur. Cilde hiç bir zararı bulunmaz, halınızın üzerinde cilde zararlı olacak herhangi bir kalıntı bırakmaz. Hiçbir kokusu yoktur.
 • İçerdiği saf silikon sayesinde hassas halılarınızda bile özenli ve güvenilir bir temizlik sunar.
 • Silikonlu temizlik halılarınızın renklerini parlatır ve uzun ömürlü kullanım sağlar.
 • NEDEN SAF DRY?

  SafDry’daki  kuru temizleme, yalnızca giysilerinizi güvenle temizlemekle kalmıyor. Halılarınızda da giysileriniz kadar hassas ve güvenilir bir şekilde kuru temizleme işlemini uyguluyoruz.

  Halılarınızı en doğal ve en ekolojik yöntemlerle, en uygun fiyatlara temizliyor ve sizlere en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Her halı aynı şekilde mi temizlenir?

   Ürünlerinizi temizlerken kumaşına, hassasiyetine ve temizleme talimatlarına dikkat ederek temizlemekteyiz. Pek çok halının benzer temizleme metodları olsa da bazı halılar diğerlerine göre daha hassas ve farklı kumaşa sahip oluyor. Tüm halıları temizlerken özellikle dikkat ediyoruz ve tüm ürünleri Green Earth teknolojisi ve Miele Wet Care sistemi ile temizliyoruz, iki yöntem de halılarınızı zarar vermez aksine canlandırır.

  • Halının kuru temizlemesi kıyafetlere göre daha mı uzun sürer?

   Halılar, boyut olarak kıyafet ve diğer ürünlere göre daha büyük olduğu için kuru temizleme süreci elbette biraz daha uzun sürebilmektedir. Ancak Saf Dry’ın benimsemiş olduğu 24 saatte teslim politikası ile halınızı da 24 saat içinde temizleyerek teslim etmekteyiz.

  • Halımın rengi kuru temizleme ile nasıl canlanacak ve yenilenecek?

   Tüm ürünlerde kullandığımız ABD patentli son teknoloji Green Earth, diğer kuru temizleme teknolojilerinden farklı temizleme malzemeleri kullanmaktadır. Bu teknoloji kıyafetlerinizi olduğu gibi halılarınızı da canlandırır ve yeniler.

  1
  Hemen Ara