Deri Temizleme
Deri Mont Kuru Temizleme

DERİ TEMİZLEME

SafDry olarak size temizliğin en saf halini sunmayı amaçlıyoruz. Bu süreçte, oldukça hassas bir kumaş olan deri için de özenle temizlik sağlıyoruz.

GÜVENLİ VE TİTİZ TEMİZLİK

Deri Temizleme standart kuru temizleme işlemlerinden farklı olarak daha çok özen ve profesyonellik isteyen bir iştir. Çünkü deri ürünler bir çoğu organik olmak üzere özel giysilerdir. SafDry tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile deri kuru temizleme konusunda en etkin çözümleri sunmaktadır.

Dünyaca ünlü Miele GreenEarth sisteminin özel deri programında, sisteme özel zararlı kimyasal içermeyen biyolojik olarak ayrışabilen insana ve doğaya zarar vermeyen deterjanlar ile temizlendikten sonra bir kez daha leke kontrolünden geçirilir ve her şey mükemmelse özel ütü robotunda ütülenir. Tecrübeli, uzman personelimiz tarafından dikkatlice incelenir ve el ütüsü ile işlem tamamlanır.

DERİ TEMİZLEME

SafDry olarak size en hızlı, en güvenli, en kaliteli ve en sağlıklı temizliği sunmayı hedefliyoruz. Hedefimiz doğrultusunda deri temizliği konusunda dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunuyor:

 • Ön Leke Kontrolü
 • Temizlik işlemine başlamadan önce deri kıyafetleriniz leke kontrolünden geçirilir ve ön işlemler yapılır.
 • Hassas Kuru Temizleme
 • Dünyaca ünlü GreenEarth Kuru Temizleme sisteminin özel programında, sisteme özel zararlı kimyasal içermeyen biyolojik olarak ayrışabilen insana ve doğaya zarar vermeyen deterjanlar ile temizlenir.
 • Robotla Ütü
 • Önce özel ütü robotunda ütülenir. Tecrübeli, uzman personelimiz tarafından dikkatlice incelenir ve el ütüsü ile işlem tamamlanır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Deri kıyafetlerin temizliği nasıl yapılmalıdır?

  Deri giysilerinizin temizliğinde özel araçlar kullanılmaktadır. Kullanılan bu araçlar derilerinize zarar vermezler. Deri kuru temizleme esnasında talep doğrultusunda deri giysilerinizin tamirat ve onarımlarını da yapıyoruz.

 • Deri kıyafetlerim, günlük kıyafetlerimden daha uzun sürede mi temizlenir?

  Deri giysinizin temizlenme süresi giysinin boyutuna ve hacmine göre değişmektedir. Ancak Saf Dry olarak 24 saatte teslim politikamız bulunduğundan dolayı giysinizi 24 saat içinde teslim ederiz.

 • Deri temizliğinde dikkat edilmesi gereken püf noktalar nelerdir?

  Deri kıyafetlerinizi evde de temizleyebilirsiniz. Fakat deri hassas bir tür olduğu için evde temizlemeniz yerine kuru temizleme yaptırmanızı öneririz.

1
Call Now ButtonHemen Ara