Çalışma Yüzeyi 1logo safdry1

Organik Kuru Temizleme

İstinye | Nişantaşı | Suadiye | Ulus

444 0 004

SafDry® kuru temizleme sektöründe yeni nesil uluslararası organik kuru temizleme zinciri olmak hedefiyle yola çıkmıştır. İlk mağazasını 2016 yılında İstinye’de açan SafDry®, 2017 yılı içerisinde ise Suadiye mağazasını hizmete sokmuştur. 2020 yılında ise Stardrytaxi ile birleşerek Ulus, Akbatı, Zincirlikuyu mağazalarıyla kuru temizleme hizmetini kendi şubeleriyle büyüyerek genişletmiştir.

Saf Dry’ ın tercih ettiği ABD patentli GreenEarth, dünyada şu anda kullanılmakta olan en ileri teknolojiye sahip kuru temizleme sistemidir. Bu sistemde deniz kumunun eritilmesi ile elde edilen sıvı silikon kullanılmaktadır. Sıvı silikon ile yapılan kuru temizlemenin insan ve doğaya hiçbir zararı yoktur. Ayrıca silikon kokusuz bir madde olduğundan diğer geleneksel kuru temizleme sistemlerinde olduğu gibi giysi veya ortam üzerinde herhangi bir koku oluşturmaz.

ORGANİK KURU TEMİZLEME

GİYSİLERİNİZi YENİLER

Miele WetCare ve Green Earth teknolojilerini birleştirerek size sunduğumuz temizlik sayesinde kıyafetleriniz ilk günkü kadar yeni olur!

GÜLER YÜZLÜ HİZMET

Personellerimiz, size güler yüzlü ve hızlı bir hizmet vermektedir. Ürünlerinizi 24 saat içinde teslim ediyor ve müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

GREENEARTH TEKNOLOJİSİ

GreenEarth®, dünyanın en ileri teknolojisine sahip kuru temizleme sistemidir. Green Earth ile elbiseleriniz ilk günkü kadar canlı ve temiz olur!

Sağlığınızı, kıyafetlerinizi ve doğayı koruyan Green Earth Temizleme teknolojisi. Saf Dry Kuru Temizleme giysilerinizi yeniler, dezenfeksiyon sağlar.

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Müşteri Memnuniyeti

Mükemmel hizmet. Daha önce takım elbiselerimi klasik kuru temizlemecilere vermiştim ve 5 yıkama sonra takımlarımda deforme oluşmaya başlamıştı. SafDry’ın Organik Temizleme yönteminde bu tarz yıpranmalar meydana gelmedi. Ayrıca çok hızlılar ben çok sevdim teşekkür ederim.

Sencer Şen 38 | Tasarımcı

Organik hizmet benim için çok önemliydi neden derseniz yeni bir bebeğimiz oldu, ona doğar doğmaz kimyasallarla temizlenmiş kıyafetleri giydiremezdim. Genellikle evde ben yıkasam da bebeğimin önem verdiğim  kıyafetlerini SafDry’a teslim ettim içim rahat.

Gülşah Topuz 29 | İnsan Kaynakları

Şimdiye kadar çok yer denedim. Ya kıyafetlerim geç teslim edildi ya da verdiğim gibi geri geldi lekeler bir türlü çıkmıyordu. SafDry’da böyle bir şey yaşamadım. Evimden gelip teslim aldılar 1 gün sonra mis gibi teslim ettiler. Çok teşekkür ederim. Hiçbir yere yorum yapmam ama SafDry beni gerçekten çok memnun etti.

Handan K. 34 | Butik Sahibi

İşim gereği çok fazla seyahat ediyorum ve takım elbiselerimin devamlı hazır ve temiz olması gerekiyor. Takım elbiselerim lekelenmiyor rutin olarak temizlenmesi gerekiyor. SafDry’ın Organik Kuru Temizleme hizmetini alıyorum hem çok hızlılar hem de kıyafetlerim gerçekten yıpranmıyor. Doğa sever birisi olarak böyle bir temizlik hizmetini her yerde bulamıyorum.

Kemal Ö. 42 | İş İnsanı

ŞUBELERİMİZ

İSTİNYE

İstinye Mah.
Nuri Paşa Cd.No: 8/A
Sarıyer/İstanbul

NİŞANTAŞI

Teşvikiye Mah.
Fırın Sk.
No: 13/2 Nişantaşı
Şişli/İstanbul

SUADİYE

Suadiye Mah.
Plajyolu Sk. No:3
Kadıköy/İstanbul

ULUS

Ulus Mahallesi,
Leylak Sokak No:2
Beşiktaş/İstanbul

TELEFON NUMARAMIZ

Tel No: 444 0 004

ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta İçi:  08.00 – 19.30
Cumartesi: 08.00 – 19.30

1
Call Now ButtonHemen Ara